Oblečení a doplňky

Pár slov o australském oblečení

Nabízíme Vám originální australské oblečení z vysoce kvalitního materiálu Oilskin Dri-TecTM: kabáty, bundy, vesty, klobouky, čepice, trička a další doplňky. Oblečení je vhodné do nepříznivého počasí. Jeho přednosti mohou využívat například jezdci na koních, myslivci, motorkáři, rybáři, ale také turisti a vůbec každý, komu se tento styl líbí.

Zákazník si může vybrat z několika barevných variací. Velikosti jsou označeny S až 3XL.

Zboží můžete koupit přímo u nás na ranči, nebo objednat v našem eshopu.

Objednané zboží Vám bude neprodleně odesláno na dobírku.

Popis materiálu:
Dri-TecTM 12oz Heavyweight Oilskin je 100% bavlna, která je impregnovaná mikrokrystaly a parafinovým voskem. Bavlněná tkanina je ze speciálně těsně tkaných vláken s extrémně vysokou pevností. Proces barvení je spojen s nejmodernějšími technickými možnostmi, kde jsou v rámci ochrany životního prostředí použity reaktivní barvy.

Pro teplejší klimatické podmínky a různorodé požadavky zákazníka byla vyvinuta podstatně lehčí varianta: Dri-TecTM 8oz Lightweight Oilskin. Tato tkanina má stejné kvalitní vlastnosti jako těžší 12oz. Díky nízké váze je v teplejších oblastech velice oblíbena.

Vlastnosti Oilskin Dri-TecTM:

  • extrémní odolnost proti vodě,
  • extrémní odolnost proti větru,
  • vzdušný,
  • 100% bavlna,
  • maximální komfort.

Údržba
Oblečení se nesmí prát a přijít do styku s chemickými prostředky. Při silném znečištění stačí opláchnout studenou vodou. V případě potřeby doporučujeme impregnovat pouze originálním voskem SCIPPIS.