Vánoce na Ranči a novoroční přání

Rádi bychom se s Vámi ohlédli za rokem 2022 a společně vykročili vpřed dalším rokem. Zjistěte, jak jsme oslavili Vánoce na Ranči.

Letos jsme Vánoce na Ranči oslavili opravdu velkolepě. Uspořádali jsme vánoční setkání u zvířátek a sešlo se nás cca 85 (dětí a dospělých). Dětí a dospělých byl opravdu plný Ranč! :-)
 
Společně jsme s dětmi ozdobili stromeček, pustili jsme si koledy a také měli děti možnost vyfotit se s naší kobylkou Poco ve fotokoutku. Na konci akce přišel také Ježíšek. Fotky z akce brzy zveřejníme a podělíme se o ně. Tímto chci moc poděkovat všem, kteří na naší akci dorazili a kteří se s námi podíleli na krásném odpoledni.
 
Pokud se ohlédneme za rokem 2022, mohu konstatovat, že za sebou nemáme vůbec jednoduchý rok. Hned na jaře jsme se museli rozloučit s koňskou babičkou Blackie. Naštěstí jsme však nezůstali jen u smutných zpráv. Hned v dubnu jsme začali s budováním zookoutku a během roku 2022 jsme začali s chovem kamerunských oveček, Gottingenských miniprasátek, indických běžců a USA hedvábniček.
Jedním z největších pokladů jsou i hříběcí přírůstky Lucky a Lucius, kteří se narodili v květnu a červnu 2022.
 
Jinak se nám podařilo v letní sezoně roku 2022 zcela naplnit ubytovací kapacitu (dokonce jsme neměli ani jeden volný den).
Také se nám podařilo uspořádat hned 3 akce pro rodiče s dětmi, kde jsme otevřeli brány našeho Ranče a dovolili všem přihlášeným, aby své děti vzali za brány Ranče a poznali naše zvířata.
 
Za tenhle krásný rok jsme vděčni. Všem zvířátkům zdraví slouží (a když zrovna chvíli ne, tak se o ně s láskou postaráme) a dělají nám jen radost. S pokorou je každý den sledujeme a jsme moc rádi, že je máme!
 
Děkujeme také všem lidem, kteří se u nás pod Lovošem ubytovávají, nebo k nám chodí na dny otevřených dveří, či nás jakkoliv jinak podporují. Jste naše energie :-)
Přejeme všem dobrým lidem krásný rok 2023, hlavně hodně zdraví a štěstí. To je totiž něco, co rozhodně není samozřejmé a nikdy jej není dost.
Užijte si vstup do Nového roku tak, jako my! Lucka, Pepča a Eliška
 
Přidáno: 02.01.2023
;