Podzimní vyjížďka 2013

V neděli jsme vyrazili na tradiční podzimní vyjížďku.

V neděli 20. října jsme se sešli na ranči a po náročné večerní teoretické přípravě jsme vyrazili na letošní podzimní vyjížďku. Účast byla hojná, celkem vyrazilo 8 zkušených jezdců. 

Trasa vedla přes Opárenské hory, dále udolím směrem na Milešov a pokračovala velkým obloukem okolo Lipské hory na Březno a po polích zpět na ranč. Ztráty byly minimální. Žádný kůň, ani jezdec nebyl dlouhodobě zraněn.

Nálada byla super, počasí nám přálo a snad se to všem účastníkům líbilo. Jako důkaz bych přípojil necenzurovaný komentář naší Ireny:

Konečně se něco děje!!!!!! Okomentovat bych chtěla šerifa juniora v červených holinách, ale budu raději zdrženlivá, nemusela bych takový komentář přežít ve zdraví. Foto samozřejmě přikládám.

Víkendová vyjížďka byla senzační, po celou dobu jsem neopustila sedlo (zdravotní přestávku nepočítám), doufám, že nejen Tomáš, ale my všichni jsme si ten podzimní víkend užili. Za sebe musím říct, že by takových akcí mělo být víc, ranč hučel a praskal ve švech.

Všem vám moc děkuju, byli jste skvělí.

Škodolibě jsem doufala, že se Red Bee s vozíkem neskamarádí, zůstane v Opárně a Paulasovi budou muset jezdit častěji. Což se nestalo, ale i tak - budou muset jezdit častěji!!!!

 

Přidáno: 22.10.2013